STİLTEKS %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLEMEKTEDİR


Şirket Profili
Firmamız 2010 yılından bu yana son teknoloji elektronik Çorap Örme makinaları ile Seçkin Bebe Markalarına hizmet vermektedir. Kaliteden taviz vermeyen firmamız bebe ve çocuk sağlığına son derece önem vermektedir. Firmamız sektördeki deneyimi ve birikimi ile istikrarlı bir biçimde yoluna devam etmektedir.

Stilteks olarak, modern üretim teknolojisine sahip örgü, konfeksiyon, yıkama ve forma ile Seçkin Bebe ve Çocuk Markalarına üretim yapmaktayız.

Estetik ve işlevselliği en doğru noktada buluşturan tasarım anlayışımız ile çağı yakalamış modern tasarımlar üretiyoruz . İnsan ve fiziksel çevrenin moda ile uyumunun gerekliliğinin farkındayız ve bunu yansıtmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış olan Çorap Örme Makinalarımız kaliteyi ön planda tutmak kaydıyla üretim yapıyoruz.

Yıkama bölümünde, tüm çoraplarımıza Bebe ve Çocuk sağlına önem verilerek sanforize ederek çekmezlik özelliği veriliyoruz.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

 • Müşteri Odaklılık
  Müşterilerimizin en değerli varlıklarımız olduğu bilinciyle, onlara en kaliteli ürünleri “müşteriye özel hizmet” anlayışıyla sunmak, temel prensibimizdir.
 • Dürüstlük
  Olmazsa olmaz değerlerimizin arasında yer alan dürüstlük anlayışımız, müşterilerimiz kadar takım arkadaşlarımız için de en duyarlı olduğumuz davranış biçimimizdir.
 • Yüksek Ürün Kalitesi
  Üretim süreçlerinde son teknoloji kullanılarak ve sürekli AR-GE çalışmalarımızla, kalite ve standartlarımızı en üst seviyede tutmaktayız.
 • Takım Çalışması
  En değerli kaynaklarımızdan biri olan takım arkadaşlarımızın, kendi konularının uzmanı olduklarını biliyor ve sürekli eğitimle bu liderliklerini sürekli iyileştirme yolundaki isteklerine destek veriyoruz.